• Klinika Budzik

• KLINIKA BUDZIK

Od samego początku powstania wolontariatu szkolnego ( 3 rok) jednym z głównych celów była pomoc dla Kliniki Budzik. Stąd wzięła się nazwa naszego wolontariatu „ Pomagamy budzić”. W ciągu roku przeprowadzamy zbiórki i odwiedzamy Klinikę Budzik. Tak też było tym razem

21 maja 2017 – przez całą niedzielę wolontariusze zbierali fundusze na rzecz Kliniki Budzik. Uzbierana kwota to 1084,20

We wtorek 13.06 2017 udaliśmy się do Kliniki Budzik domówić szczegóły naszej transakcji. Dowiedzieliśmy się od Dyrektora Kliniki, że dzieci najbardziej potrzebują środków higienicznych.

Drogą mailową otrzymaliśmy od Dyrektora Kliniki następujące podziękowania:

W imieniu rodziców i personelu Kliniki Budzik serdecznie dziękuję uczniom zaangażowanym w Wolontariat Zespołu Szkół nr 94 ul. Krótka 1 Warszawa. Uczniowie w trakcie całorocznych starań zebrali środki, za które zakupili pielucho majtki dla dzieci przebywających w Budziku. Dar ten to nie tylko pomoc rzeczowa dla pacjentów, ale wyraz szerszego wsparcia dla rodzin. Dziękuję bardzo za pomoc.

Lek. Andrzej Lach

Dyrektor Zarządzający