• Klasa 2 a, b, c  w doskonałym edukacyjnym , bardzo lubianym przez dzieci projekcie  o zdrowym odżywianiu się. Celem nadrzędnym było przede wszystkim kształtowanie nawyków zdrowego odżywania ale również poznanie głównych składników pokarmowych niezbędnych dla zdrowia, uświadomienie konieczności racjonalnego odżywiania się, kształtowanie nawyku spożywania świeżej żywności, poznanie zasad savoir-vivre przy stole.

Zapoznanie z zasadami zdrowego odżywiania i tworzenie piramidy pokarmowej było świetną zabawą.

Nie bez znaczenia wyjaśnił się fakt roli aktywności fizycznej jako klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia. Szczególnie w wieku intensywnej pracy umysłowej, w szkole

Barbara Żbikowska