• Klasy II i III gimnazjum

• ROK SZKOLNY 2017/2018

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Matematycznego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Natalia Nalborczyk, uczennica klasy II a, uzyskała III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym (na poziomie klas drugich gimnazjum).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego

Miło mi przekazać informację, że uczeń klasy IIIa gimnazjum Mikołaj Gromadzki zdobył III miejsce w kategorii uczniów klas trzecich gimnazjum w Dzielnicowym Konkursie Ortograficznym, a uczennica klasy IIa Natalia Nalborzyk - III miejsce w kategorii uczniów klas drugich gimnazjum.

Krystyna ciupińska - koordynator konkursów w gimnazjum

Wyniki IV edycji Konkursu Języka Angielskiego " Co w trawie piszczy? - idiomy i przysłowia na co dzień"

Miło nam poinformować, że Laura Dąbkowska , uczennica klasy IIa otrzymała wyróżnienie wśród uczniów gimnazjum w IV edycji Konkursu Języka Angielskiego " Co w trawie piszczy? - idiomy i przysłowia na co dzień".

Gratulujemy!

Krystyna Ciupińska - koordynator konkursów w gimnazjum

Wyniki I etapu Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Miło mi przekazać informację, że Uczeń klasy IIIa gimnazjum Antoni Franaszczak zakwalifikował się do II etapu Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.

Gratuluję.
          Renata Pilhul

Wyniki Konkursu Informatycznego dla gimnazjalistów-Logia18

Miło nam poinformować, że do II rejonowego etapu konkursu przedmiotowego z informatyki Logia18 zakwalifikował się :

1. Krzysztof Tkaczyk - klasa III AG

Gratulacje:)

Martyna Lis
          Wicedyrektor Szkoły
          Opiekun merytoryczny konkursu informatycznego

Złote dziewczyny

W dniu 26.10.2017 w Szkole Podstawowej nr 385 odbyły się Dzielnicowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Oprócz gospodyń w turnieju wzięły udział trzy szkoły: SP 172J, SP 353 oraz SP 171. Pierwsze miejsce przypadło Naszej drużynie, drugie SP 171, trzecie SP 385, natomiast czwarte SP 353. Złoty medal dedykujemy Oli Braniewskiej która niestety dzień przed zawodami doznała kontuzjiL. W zespole reprezentującym naszą szkołę znalazły się: Zuzia Szmyd, Natalia Gnaś, Wiktoria Partyka, Ala Kaźmierczyk, Natalia Nalborczyk, Julia Podgórska, Kasia Gajos, Ela Zyskowska, Zosia Wysocka, Kinga Barańska, Karolina Pniewska, Agnieszka Dziejarska.

Opiekun Przemysław Rusnarczyk