• KSIĄŻKI W JĘZYKU UKRAIŃSKIM W SZKOLNEJ BIBLIOTECE

• Dzięki zbiórce pieniędzy utworzonej przez Panią Annę Krasnodębską, dobrym sercom darczyńcom z USA, którzy regularnie zasilają finansowo konto zbiórki oraz życzliwości i uprzejmości Pani Katarzyny Księżopolskiej, która zaangażowała się w pomoc i zaproponowała wsparcie potrzebującym z Ukrainy w ramach zgromadzonych środków, zakupiono dla nich ubrania, plecaki i artykuły szkolne. Nasza biblioteka szkolna hojnie została wyposażona w literaturę w języku ukraińskim. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie okazane naszym uczniom z Ukrainy w tym trudnym dla nich czasie. Dziękujemy pani Jesice Rusnarczyk za kontakt z darczyńcami i koordynowanie akcji ze strony Szkoły.

• Praca szkoły w okresie wakacyjnym

• Szanowni Państwo,

informujemy, że w okresie wakacyjnym, t.j. do 15.08.2022 r. szkoła czynna jest w godzinach 9:00-15:00.
            Przed planowaną wizytą prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły.

• MiNi PW dla Ukrainy

• Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zaprasza na bezpłatne zajęcia wakacyjne w języku ukraińskim

Факультет Математики й Інформаційних Наук Варшавської Політехніки запрошує на безкоштовні літні заняття українською мовою.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży (od lat 12)

Spotkania przez całe wakacje w soboty godz.9.30-14.00 oraz w niektóre inne dni tygodnia w godz.16.00-20.00.

Заняття для дітей та молоді (від 12 років) w gmachu Wydziału MiNI PW ul Koszykowa 75З

устрічі впродовж канікул щосуботи огодинах 9:30 – 14:00, а також у деякі іншідні неділі о годинах 16:00 – 20:00 в корпусіфакультету MiNI PW вул. Koszykowa 75

Солідарність з УкраїноюДеталі та записи на сайті

Informacja dot. kursu: https://akademia.mini.pw.edu.pl/pl/ukraina