• Przypadki wścieklizny u zwierząt na terenie województwa mazowieckiego w 2022 r.

• Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii poinformował o wykryciu 30. przypadku wścieklizny u zwierząt na terenie województwa mazowieckiego w 2022 r. Przypadek odnotowano w m.st. Warszawa. Od 31 grudnia 2021 r., na obszarze zagrożonym wystąpieniem wścieklizny u zwierząt, obowiązuje nakaz szczepienia kotów przeciwko wściekliźnie.Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii poinformował o wykryciu 30. przypadku wścieklizny u zwierząt na terenie województwa mazowieckiego w 2022 r. Przypadek odnotowano w m.st. Warszawa. Od 31 grudnia 2021 r., na obszarze zagrożonym wystąpieniem wścieklizny u zwierząt, obowiązuje nakaz szczepienia kotów przeciwko wściekliźnie.

• Zapisy do świetlicy szkolnej.

• Szanowni Państwo,

rozpoczynamy zapisy dzieci do świetlicy szkolnej na rok 2022/2023. Przyjęcia uczniów do świetlicy szkolnej dokonuje się na podstawie pisemnego zgłoszenia rodziców, poprzez wypełnienie KARTY ŚWIETLICOWEJ. W każdym roku wymagane jest złożenie nowej karty zgłoszenia dziecka do świetlicy na następny rok szkolny.

Od dnia 29 sierpnia 2022r. do 31 sierpnia 2022r. prosimy o składanie kart wraz
            z upoważnieniem do odbioru dziecka w sekretariacie szkoły, w godz. 8:00-15:00.
            Ostatecznym dniem złożenia karty świetlicowej i upoważnienia do odbioru dziecka
             jest 01 września 2022r. do godz. 15:00 bezpośrednio w świetlicy szkolnej – sala B

Świetlica szkolna zapewnia opiekę uczniom, którzy muszą dłużej przebywać w szkole ze względu na czas pracy ich rodziców (prawnych opiekunów), organizację dojazdu do szkoły lub inne okoliczności wymagające zapewnienia uczniowi opieki w szkole.
            (USTAWA z dnia 14 grudnia 2016 r.Prawo oświatowe, Art. 105. Zajęcia świetlicowe. Dz.U.2021.0.1082).

Świetlica zapewni dzieciom opiekę i nadzór nauczyciela - wychowawcy w godzinach swojej pracy tj. 7:00 – 17:00.

PROSIMY O DOSTARCZENIE RZETELNE WYPEŁNIONYCH DOKUMENTÓW!