• Rok szkolny 2017/2018

• WOLONTARIAT.ppsx - prezetacja w programie Power Point

WOLONTARIAT.pdf

AKCJA CHARYTATYWNA O ZASIĘGU OGÓLNOPOLSKIM

Każdego roku, w niedzielę poprzedzającą wybór Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, w całej Polsce oraz środowiskach polonijnych obchodzony jest Dzień Papieski, podczas którego łączymy się w modlitwie z obecnym papieżem oraz zagłębiamy się w nauczanie św. Jana Pawła II. Aspekt charytatywny tego dnia to przykościelna i publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz funduszu stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Podopieczni Fundacji są nazywani mianem „żywego pomnika” św. Jana Pawła II, a wspieranie ich wyrazem wdzięczności Polaków wobec swojego Wielkiego Rodaka.

8 września 2017r – w niedzielę – wolontariusze od samego rana do godzin wieczornych zbierali pieniądze na stypendia dla zdolnych z ubogich rodzin.

W akcji wzięło udział 15 wolontariuszy. Pieniądze zostały przez nich policzone następnego dnia. Zebrana kwota to 3460,50 gr.

Opiekun Wolontariatu

Małgorzata Dzięgielewska

Monika Ceglińska - Pietrow

SZLACHETNA PACZKA

Wolontariusze zabrali się do pracy. Po zakończonych zajęciach, zmęczeni przystąpili do swoich zadań. Gorące serca, uśmiech, jak również słodki poczęstunek od Pani Dyrektor dodały wszystkim super mocy.

SZLACHETNA PACZKA - zbiórka

W niedzielę 26 listopada 2017 r. nasi wolontariusze przeprowadzili kwestę na akcję; " Szlachetna Paczka". Od godzin porannych aż do wieczora gorące serca  wszystkich ocieplały jesienną aurę. Dziękujemy !!

1740,84 <3 DZIĘKUJEMY smiley

Każde życie jest piękne, kiedy myślimy przede wszystkim o innych.

(DevaIour)

Wolontariusze policzyli zebrane pieniądze podczas kwesty niedzielnej. Całą kwotę - 1740,84 zł. - wręczyli Pani Dyrektor Katarzynie Paroń - Bryła. W obecności Wolontariuszy Pani Dyrektor przekazała ją Rodzicom - Koordynatorom składając wyrazy uznania dla bezinteresownej pracy Wolontariuszy i poświęconego wolnego czasu na rzecz pomocy innym.

DZIĘKUJEMY BARDZO smiley

PREZENT DLA BABCI I DZIADKA

Wolontariusze chętnie służą pomocą. Tym razem uczestniczą w przygotowaniu prezentów na uroczystość szkolną z okazji Dnia Babci i Dziadka.

KONCERT CHARYTATYWNY

Pomoc wolontariuszy podczas kwesty na rehabilitację p. Leszka Blautenberga, byłego zapaśnika Legii Warszawa, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski, trenera UKS Marysin Wawerski.