• Rok szkolny 2023/2024

• "Kto ma silną wolę i silną chęć służby ludziom, temu życie pięknym będzie snem, choćby droga do celu była poplątana, a myśli niespokojne"

WOLONTARIAT EKO ZBIÓRKA

Nasza Szkoła bierze udział w II Edycji Eko Zbiórki. Zachęcamy do zbiórki odzieży. Chcemy przypomnieć, że ograniczenie produkcji odzieży ma pozytywny wpływ na Naszą Planetę! Ubrania (takie z których ktoś będzie mógł skorzystać, uprane, złożone, zapakowane w worek) można zostawić w specjalnej tubie, która stoi w holu szkoły (pilnuje jej Szop - Ula:)) . Przy tubie znajdują się worki i ulotki ze szczegółowymi informacjami.

Akcja trwa do 20 października.

Zachęcamy do działania i porządkowania:)

II projekt „Po prostu – pomagam!”

Czas trwania: 06.11.2023-01.12.2023

WOLONTARIAT EKO ZBIÓRKA

Akcja trwa do 20 października.

Zachęcamy do działania i porządkowania:)

W czasie naszej pracy, z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza...🥰😘😍

ŚWIĄTECZNA KAWIARENKA DLA RODZICÓW 😍

W imieniu całej społeczności Hospicjum Sióstr Felicjanek im. bł. Hanny Chrzanowskiej, a przede wszystkim naszych pacjentów wyrażam ogromną wdzięczność uczniom oraz nauczycielom za udział w akcji Paczka inna niż zwykle. Liczymy na to, że wspólne dzielenie się dobrem zaowocuje! Mamy nadzieję, że będzie jeszcze wiele okazji do podjęcia nowych inicjatyw.

Krzysztof Sędacki

Koordynator wolontariatu